KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16274022
nr 1627 4022
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Marknad, 10x18 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 24x30 cm. Signerad
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:51:35
100 kr
150 kr
250 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman